ניקוי מזרונים - איך להסיר כתמים עיקשים

מי מאיתנו לא אוהב להגיע לסוף היום, להימרח על המזרן ולהנות ממנוחה טובה? אמה-מה, לעיתים אנחנו מגיעים הביתה ומגלים לפתע שהכלב השתין על המזרן, אולי שהתינוק פלט עליו. בין אם כך או כך, יש דרכים להסיר כתמים עיקשים ממזרונים. והנה כל הטיפים בנושא.

הגעתם הביתה, הכנתם את עצמכם לשינה וגיליתם כתם על המזרן? סביר להניח שניסיתם קודם להסיר אותו עם הרבה מים ושפשופים עמוקים. בפועל, צר לנו לבשר לכם, אבל זה כנראה גרם ללכלוך לשקוע עוד יותר עמוק במזרון. במילים אחרות, גרמת ליותר נזק מאשר תועלת. מה עושים עכשיו? ובכן, ניקוי מזרונים לא מצריך ממכם עבודה קשה מאוד, אלא בעיקר שימוש בחומרי הניקוי הנכונים. קודם כל והכי חשוב, תשקלו סיוע של חברת ניקוי מזרונים מקצועית. אם אתם מעדיפים לבד, הנה כמה טיפים טובים, נתחיל עם חומץ ולימון.

ניקוי מזרונים בעזרת חומץ ולימון – כדאי או לא?

כמו שאמרנו, תמיד יהיה עדיף סיוע של חברות ניקוי מקצועיות. יחד עם זאת, לעיתים צריך לחסוך בתקציב לנקות לבד. אם כך, אנחנו ממליצים על שימוש בחומרי ניקוי טבעיים כמו חומץ ולימון. בפועל, אלו חומרים שיכולים להסיר כתמים מסוימים, אבל הם לא יסירו את רוב סוכי הכתמים.

אם יש באפשרותכם להסיר את הכיסויים של הרהיטים שלכם, זה בהחלט יהיה עדיף. לפעמים אנשים מכסים את המזרונים שלהם בבית בכל מיני סוגי כיסויים, שהם בדרך כלל ניתנים להסרה די בקלות. יהיה מומלץ לכבד אותם במכונת כביסה בטמפרטורה של עד 60 מעלות, לא יותר.

ניקוי מזרונים בעזרת מכונות ניקוי חזקות

בעיקרון, חברות ניקוי מקצועיות משתמשות במכונות ניקוי מזרונים. המכונות האלו אמנם ניתנו לרכישה גם בחנויות הקמעונאות השונות, אבל לא בטוח שישתלם לכם לרכוש אותן. הן די יקרות. אם אתם שוכרים את השירות של חברת ניקיון מזרונים מקצועית, היא בדרך כלל תגיע אליכם עם אותן מכונות ניקוי.

מכונות ניקוי מזרונים פעולות לרוב בשיטה של יניקה והתזה. מצד אחד, המכונה מתיזה חומרי ניקוי על המזרון וגם מים. אבל מצד שני, היא יונקת חזרת את כל הלכלוך הצף על המזרון. בשורה התחתונה, זו הדרך הכי יעילה לנקות מזרונים בבית.

השוואת מחירים לפני ניקוי מזרון בבית

אם אתם מתכוונים לנקות מזרון בבית, אתם תרצו לדעת כיצד ניתן להוזיל על זה את המחירים. אנחנו ממליצים על השוואת מחירים בין חברות ניקוי מזרונים, מה שיאפשר לכם לבחור בשירות הכי אטרקטיבי. ישנן חברות ניקוי שונות ומגוונות בשוק, ככה שהכוח בידכם לבחור את החברה הכי מקצועית. אם תעשו זאת נכון, תוכלו לקבל שירות מקצועי וגם להוזיל עליו את המחיר. והכי חשוב, אל תשכחו לקבל אחריות על הזמנת עבודת הניקוי.

המידע והטיפים נכתבו על ידי המומחים של אתר טופ שטיחים.